خانه هوشمند هوشی نو سنسور تشخیص هوشمند گاز 8

درباره ما

About Us

خانه هوشمند هوشی نو درباره ما 2
تفکر و مرام کاری هوشی نو

تفکر هوشی نو ارائه خدمات و محصولات بی‌بدیل و معتمدی است که از ابتدا برای گسترش و ارتقاء آماده باشند، پس هر زمان محصول جدیدی به مرحله اجرا برسد، فضای هوشمند شما آماده پذیرش آن است.

مرام هوشی نو بر پایه مشتری‌مداری و حمایت کامل مخاطب در تمام مراحل معرفی، راهنمایی، طراحی، اجرا و پشتیبانی است چرا که هدف، حصول رضایت شماست.

خانه هوشمند هوشی نو درباره ما 1
اهداف هوشی نو

ما در هوشی نو خود را وقف طراحی و اجرا سیستم هوشمند خانه یا فضای کار شما به‌صورت سفارشی و مطابق میل شما می‌نماییم و این اطمینان را می‌دهیم که تمام انتظارات شما از فضای هوشمند با طراحی هوشی نو برآورده شود.

خودکارسازی (Automation) و ارائه سیستم‌های کنترل پیشتاز و به‌روز  جهان در زمینه‌های خانگی، اداری، صنعتی، باغبانی و کشاورزی و همچنین ارتقاء سلامت فردی و اجتماعی تخصص حرفه‌ای و علاقه قلبی ماست.

خانه هوشمند هوشی نو صفحه نخست 19
محل زندگی و کسب و کار شما را هوشمند می‌کنیم.

هوشی نو مجموعه‌ای از مهندسین و تکنسین‌های مجرب و علاقه‌مند به سیستم‌های هوشمندسازی است که تلاش می‌کند طعم زندگی مدرن و هوشمندانه امروز دنیا را برای هم‌وطنان به ارمغان آورد.

شروع فعالیت ما با محصولات اینترنت اشیاء (IOT) به‌عنوان جدیدترین تکنولوژی روز دنیا مزایای فراوانی را برای زندگی شما فراهم می‌نماید که به‌تفصیل در بخش اینترنت اشیاء (IOT) چیست، بیان‌شده‌اند.

پس زمینه

هوشی نو اشتیاق دارد تا علایق، سلایق، تفکرات، نظرات و سؤالات شما مخاطبین گرامی را در مورد خانه و فضای هوشمند، اینترنت اشیاء و در کل موضوع هوشمند سازی شنیده و با شما گفت‌وگو نماید.

پس زمینه
برای یک صحبت دوستانه و گپی کوتاه در مورد خدمات با ما در ارتباط باشید.
سوال یا مشکلی دارید؟
ارتباط با ما